Domov

Médiá

Médiá

Milí zástupcovia médií,
ďakujeme, že ste navštívili našu stránku. Táto sekcia je venovaná len Vám a slúži ako podkladový materiál pre Vašu prácu. Môžete tu nájsť aktuálnu informáciu pre médiá, ako aj archív tlačových správ. O regióne sa dočítate v jeho základných číslach a faktoch a nájdete tu aktualizované tipy pre Vaše reportáže z regiónu.
Pre prácu s destináciou Vás chceme poprosiť o uvádzanie webovej adresy, ktorá destinácii slúži - www.visitliptov.sk. Stránka www.klasterliptov.sk je výlučne stránkou pre odbornú verejnosť a členov, je stránkou organizácie a pre turistov a návštevníkov regiónu nie je podstatná.
Sme radi, že ste prejavili záujem o našu destináciu. Našou úlohou je poskytnúť Vám prvotriedny mediálny servis a môžete nás kedykoľvek kontaktovať pre viac informácií. Radi ich pre Vás vyhľadáme, pripravíme Vám podklady a fotografie tak, aby Vaša práca s nami bola pre Vás radosťou. Neváhajte nás preto kedykoľvek kontaktovať, radi budeme pracovať spolu s Vami na kvalitných výstupoch z destinácie Liptov.
Privítame Vaše návrhy o čom by ste radi urobili reportáže či články a poskytneme Vám synergickú podporu na individuálnej báze.Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Milí zástupcovia médií,

vitajte na stránkach Trnava Tourism. Táto sekcia je venovaná len Vám a slúži ako podkladový materiál pre Vašu prácu. Môžete tu nájsť aktuálnu informáciu pre médiá, ako aj archív tlačových správ. O regióne sa dočítate v jeho základných číslach a faktoch a nájdete tu aktualizované tipy pre Vaše reportáže z regiónu.

Pre prácu s destináciou Vás chceme poprosiť o uvádzanie webovej adresy, ktorá destinácii slúži - www.regiontirnavia.sk

Sme radi, že ste prejavili záujem o našu destináciu. Našou úlohou je poskytnúť Vám prvotriedny mediálny servis a môžete nás kedykoľvek kontaktovať pre viac informácií. Radi Vám pomožeme pri hľadaní, pripravíme Vám podklady a fotografie tak, aby Vaša práca s nami bola pre Vás radosťou. Neváhajte nás preto kedykoľvek kontaktovať, radi budeme pracovať spolu s Vami na kvalitných výstupoch z destinácie TIRNAVIA.

Radi privítame Vaše návrhy o čom by ste radi urobili reportáže či články a poskytneme Vám podporu na individuálnej báze.

 

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Aktuálna tlačová správa

HUDOBNÝ FESTIVAL YOUTOPIA LÁKA NA VIACERO NOVINIEK

Kalendár udalostí
   
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
26 27 28 29 30 01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06
Celý mesiac
Novinky